پرش لینک ها

صدور کارت سوخت

حداکثر زمان انتظار برای صدور کارت سوخت

 

فاطمه کاهی سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران درباره آخرین وضعیت صدور کارت های سوخت گفت: درخواست‌های ماه اردیبهشت بطور کامل صادر شده است و هم اکنون درحال صدور درخواست‌های ماه خرداد هستیم.

 

وی با رد برخی ادعا مبنی بر تاخیر ۶ ماهه صدور کارت المثنی، افزود: حداکثر زمان انتظار برای صدور کارت ۳ ماه است و اگر کسی پس از سه ماه کارت سوخت به دستش نرسید، باید مراتب را از درگاه اینترنتی epolice.ir و با وارد کردن شماره پلاک خودرو، پیگیری کند.

“حداکثر زمان انتظار برای صدور کارت های سوخت ۳ ماه است.”

فاطمه کاهی

سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران

دلایل تاخیر در ارسال

کاهی گفت: ممکن است یکی از دلایل تاخیر ، حضور نداشتن متقاضی در آدرس قید شده به هنگام مراجعه مامور پست باشد، بنابراین متقاضیان می‌توانند با استعلام کارت سوخت خود در سامانه پلیس، از محل نگهداری کارت خود در مراکز پست مطلع شوند و برای دریافت آن اقدام کنند.

سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران تأخیر به‌وجود آمده در فرآیند صدور و ارسال کارت را به دلیل شرایط ویژه شیوع کرونا در کشور دانست و گفت: پیش از این حداکثر مدت انتظار برای صدور کارت سوخت کمتر از دوماه بود، اما با شرایط بوجود آمده این مدت انتظار به حدود سه ماه افزایش یافته است.

صدور کارت سوخت

فاطمه کاهی با تأکید بر اینکه این افزایش زمان صدور تنها مربوط به خودروهای شخصی است، تأکید کرد: مدت انتظار صدور کارت سوخت خودروهای عمومی همچون گذشته بوده و وقفه‌ای در این زمینه به‌وجود نیامده است.

 

وی افزود :  از واریز سهمیه بنزین شهریور ماه در ساعت 24 یکم شهریور خبر داد و افزود: سهمیه بنزین خودروها بدون تغییر نسبت به ماه‌های گذشته در کارت سوخت شارژ خواهد شد. سهمیه خودروهای شخصی بنزینی 60 لیتر و خودروهای دوگانه سوز 30 لیتر لست.

کاهی تاکید کرد: سقف ذخیره بنزین در کارت های سوخت نیز بدون تغییر و همان 540 لیتر است.سقف 9 ماهه ذخیره بنزین کارت‌های هوشمند سوخت که پیش از این از 6 ماه به 9 ماه افزایش یافته بود، ثابت مانده و از این ماه اعمال خواهد شد.

 

منبع : مشرق نیوز 

 

برای اطلاع از اخبار در زمینه بنزین و یا سهمیه بنزین و کارت سوخت از وبلاگ پاسداران تاکسی در سایت آژانس تاکسی سرویس پاسداران بازدید فرمایید و نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

یک دیدگاه بگذارید

نام و نام خانوادگی*

وب‌سایت

دیدگاه

تماس سریع