پرش لینک ها

تغییر قیمت‌ یارانه‌ و بنزین

تغییر قیمت‌ یارانه‌ و بنزین

 

مالک شریعتی در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت: به عنوان‎ سخنگوی کمیسیون انرژی اعلام می کنم هیچ طرحی در مجلس یازدهم برای تغییر در قیمت های یارانه ای و آزاد بنزین در دستور کار نیست.

 

طرح ‎سهمیه بندی بنزین سرانه خانوار فقط به دنبال بازتوزیع عادلانه تر بنزین یارانه ای از خودرو به خانوار است تا خانوارهای فاقد خودرو نیز بهره ببرند.

“هیچ طرحی در مجلس یازدهم برای تغییر در قیمت های یارانه ای و آزاد بنزین در دستور کار نیست.”

مالک شریعتی

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی

طرح نمایندگان مجلس

متن منتشر شده در برخی رسانه ها، طرح قدیمی مجلس دهم است که در اول مجلس یازدهم قبل از تشکیل کمیسیون ها و بدون اصلاح متن فقط برای تسریع در اخذ نوبت اعلام وصول، مجددا ثبت شد تا بعد در کمیسیون و صحن اصلاح شود. الان پیش نویس گزارش ‎کمیسیون انرژی تنظیم شده است که دو هفته دیگر به صحن کمیسیون می آید.»

چند روز گذشته خبری در برخی رسانه ها منتشر شد مبنی بر اینکه نمایندگان مجلس طرحی را تهیه کرده اند که بر اساس آن ماهانه ۳۰ لیتر بنزین به هر ایرانی به غیر از ایرانیان مقیم خارج از کشور با نرخ هر لیتر ۱۰۰۰تومان اختصاص خواهد یافت.

تغییر قیمت‌ یارانه‌ و بنزین

تغییر شیوه تخصیص سهمیه بنزین تا اجرا فاصله زیادی دارد

سخنگوی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی فاطمه کاهی در مورد تغییر قیمت‌ یارانه‌ و بنزین افزود : تا کنون مصوبه ای مبنی بر افزایش قیمت بنزین به شرکت پخش فراورده های نفتی ابلاغ نشده و موضوعی که در خصوص تخصیص سهمیه بنزین به هر فرد نیز اعلام شده بود تاکنون به وزارت نفت وشرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ابلاغ و ارجاع نشده است.

به گفته وی شرکت پخش فراورده های نفتی که مجری چنین طرحهای بوده و تا کنون مصوبه ای دراین خصوص دریافت نکرده است و  چنین طرحی در دستور کار نیز قرار ندارد و حتی این موضوع تا کنون مطرح نشده است.

 

منبع : ایسنا 

 

برای اطلاع از اخبار در زمینه بنزین و یا سهمیه بنزین و کارت سوخت از وبلاگ پاسداران تاکسی در سایت آژانس تاکسی سرویس پاسداران بازدید فرمایید و نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

یک دیدگاه بگذارید

نام و نام خانوادگی*

وب‌سایت

دیدگاه

تماس سریع